Nissan X-Trail, Mobil SUV Paling Tangguh Dan Nyaman

Nissan X-Trail, Mobil SUV Paling Tangguh Dan Nyaman Dvě koncepce pickupy na sobě Mercedes-Benz odznak. To jsou pojmy Mercedes-Benz X-Class dnes představila ve Švédsku. Tyto pojmy jsou náhled pickup německá automobilka zahájí koncem příštího roku v Evropě, následovaný trhy v Austrálii, Latinské Americe a Jižní Africe. Jak jsme naznačili v názvu, X-Class pochází z partnerství mezi Mercedes-Benz a Nissan.

X-třídy je ve skutečnosti Nissan Navara pod kůži. Rám a podvozek pocházejí ze Nissan a Mercedes se pravděpodobně bude dělat nějaké změny, aby splnily své standardy. Také bude X-Class být postaven vedle Navara a sesterského modelu Renault aljašského ve Španělsku a Argentině. Dobře, se mnou mluvit o samotných pojmů. Nissan X-Trail, Mobil SUV Paling Tangguh Dan Nyaman

V pořádku. První koncept je X-Class stylový průzkumník (ano, to je skutečný název) je pravděpodobně nejlepší náhled výroby modelu. Dodává skončil v bílé barvě a nabízí velký Mercedes mřížku, sportovní nárazníky, blatníky, která se rozšiřuje, a sadu 22-palcová kola. Interiér je dokončena v hnědé a pomlčka zdá, že je vyroben z dřevěné podlahy.

Různé konstrukční vlastnosti Mercedes ", jako jsou kruhové otvory a vyčnívající obrazovku pro infotainment systému jsou zde. Druhý koncept je X-Class silný dobrodruh. Tato off-road speciální vybaven zvýšenou světlou výšku, navijáky na přední a zadní, tělo obklady a sadu masitých off-road pneumatik. Interiér je většinou stejná jako stylový průzkumník kromě tam být hasicí přístroj na palubní desce.

Recent Posts

Comments

Responds for "Nissan X-Trail, Mobil SUV Paling Tangguh Dan Nyaman"

Empty comment.
New comments are only allowed for registered users.
Download Nonton Bokep Gratis - Abg Mesum anak MA jilbab mesum di hutan

Navigation

Category